WWETURKRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BÜYÜK DUYURU

YazarMesaj
Triple-H
Administratör
Administratör
Triple-H

BÜYÜK DUYURU Empty
MesajKonu: BÜYÜK DUYURU   BÜYÜK DUYURU Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 5:55 pm

Arkadaşlar ben birden fazla karar aldım ve kararlarıma uymayan üyeleri de banlıycam çünkü bu kararlar çok ciddi!.
1.Öncelikle site de Türkçeyi katletmeyin.Çünkü Türkçemizi korumayabiliriz.Başta ben de hata yaptım ama hatamı zamanla anladım.Kısaca Türkçeyi katletmek yasaktır!

2.Artık eski sisteme geri döncem yani maçları RAW serisiyle oynayarak yapıcam yeni RAW 2008 yada RAW 2009 veya RAW 2010'u olan arkadaşımız maçları yapacak.

3.Konuları açarken dediklerime dikkat etmezseniz konunuzu takmayız ve kilitleriz.Artık mesajlar Türkçe'ye uygun olacak.Örneğin maç istiyorum değil MAÇ İSTİYORUM da değil Maç İstiyorum şeklinde olacak.

4.Sitede bazı kavgalar oluyor ve artık kavgalar olmasın diyorum ayrıca yetkisi olmadığınız konunun yetkilisi davrananlar da ban yiyecektir.

5.Artık her brandın özel GM ofisi olacaktır.Bu ofiste maçları isteyebilirsiniz.Maç Ayarlama bölümü kapanacaktır.

Lütfen bu kurallara uyun uymayanlarsa ban yiyecektir
http://wweturkrpg.yetkinforum.com

BÜYÜK DUYURU
1 sayfadaki 1 sayfası